We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ŞEYTANİ SİYASETE KARŞI RAHMANİ SİYASET MÜCADELESİ VERİLMEKTEDİR

3 0 0
12.06.2022

Millet çoğunluğunun desteğiyle T.C. Devleti Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dünyadaki şeytanî siyasete karşı rahmani siyaset mucadelesi vermektedir.

Yaşamın her hal ve hareketinde olduğu gibi; Siyasette de şeytani politika ve rahmani politika olmak üzere iki şık vardır. Dünya düzeninde maalesef siyasette en kolay yöntem olan şeytani siyaset hakimdir. Tüm insanlık dünya oligarklarının çok az sayıdaki patronlarına çalışır.

Rahmani siyaset ise nimet ve külfet paylaşımında tüm insanlığın eşit paylaşımı için çalışır. Adının Müslüman olması kişinin yaptığı siyasetin rahmani olduğunu göstermez. Yapılan siyasetin sonucunda hakça paylaşım, birlikte kalkınma günlük yaşamda hissediliyorsa yapılanın rahmani siyaset olduğuna delildir. Tarihte Firavun düzeninde ki Yusuf örneğinde olduğu gibi çağımızda da Muhterem Cumhurbaşkanımız dünya müesses nizamına karşı daha adil bir dünya düzeninin kurulmasının şart olduğunu haykırırken kendi ülkesindeki toplumsal kalkınma ve hakça paylaşım mücadelesini de sürdürmektedir. Nasıl ki firavun düzeni Yusuf’a teslim olduysa mevcut dünya düzeni de muhterem Cumhurbaşkanımızın tavsiyeleri doğrultusunda politikalara yönelmediği takdirde tüm insanlık büyük felaketlere ecektir.

GÜCÜN HANGİ ZİHNİYETİN EMRİNDE OLDUĞU ÖNEMLİ

Yeryüzü hakimiyetinin Osmanlı’nın yıkılmasından sonra deccalizm sisteminin (Kominizm-........

© Mir'at Haber


Get it on Google Play