We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bülent Arınç; Truva atı bile değil, açıktan oynuyor!

5 7 0
11.09.2019

Bülent Arınç denen adamın dini, imanı, ırkı, mezhebi nedir gerçekten çok merak ediyorum. Bizi de bu merak öldürecek inanın. Bülent Arınç’ın her konuşması, her açıklaması bizim bu merakımızı daha çok arttırıyor. Geçen gün çıktığı bir televizyon programında yine bu meraklanma halimizi arttırdı.

HDP-PKK sevdalısı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezaya karşı çıkarak ona sahip çıktı. Teröre yardım ve yataklıktan dolayı görevden alınan HDP’li Ahmet Türk’e sahip çıktı. Büyük bir nankörlük göstererek AKP’yi bölmek, Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ı devirmek için harekete geçenleri kutsadı.

Canan Kaftancıoğlu’nu savunma cümleleri şunlar olmuştur:

Oysa Canan Kaftancıoğlu’na milli ve manevi değerlere düşmanlık, alay, aşağılama içerikli twitleri sorulduğunda “Tweetlerimi parti politikasına göre paylaşıyorum” demişti. Her twitinin bugün de arkasında olduğunu söylemişti.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, daha iki ay önce PKK terör örgütünün propagandasını yapmaktan, hapisle cezalandırılan "Bakur/Kuzey" isimli belgeselin yönetmenlerine destek vermişti.

5 ay önce de, PKK kurucularından terörist Sakine Cansız’ı sahiplenme twitleri sorulunca “(Sakine Cansız) hakkındaki düşüncelerim değişmedi.” demişti.

Yani, Canan Kaftancıoğlu 10 yıl önce ne düşünüyorsa, bugün de aynısını düşünmektedir.

O yüzden Bülent Arınç’ın zaman üzerinden savunma çabası ve Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezayı sulandırma gayreti beyhude bir çabadır. Türkiye’de tartışmalar, terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklıktan dolayı kayyum atanan HDP’li belediye başkanlarına odaklanmışken, Bülent Arınç yine bu kayyumları sulandırmak için “Ahmet Türk'ün terörle ilgisi yoktur” açıklamasını yapmış… Bunu dediği anda, Türk Devleti'nin kayyum kararını direkt tartışmaya açtırmaktadır.

Ahmet Türk’ün, PKK’nın elinde esir olduğunu bilmeyen yoktur. 2007-2008 yılındaki “Esir ve Köleler Kurtarılmalı” başlıklı yazılarımda bunu vurgulamış ve........

© Ülkücü Medya