We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terazi burcunda dolunay etkileri

4 1 0
22.03.2019

21 Mart’ta Türkiye saatiyle 04.43’te Terazi burcusunda dolunay gerçekleşecek.

Terazi dolunayı sırasında Argos takımyıldızı ve sabit yıldız Markeb’le aynı hizada olacak.

Terazi Dolunay’ı ve Ekinoks enerjisini pozitif yönde yaşamlarımıza çekmek için Mookaite kristalini dolunay günü ve haftası kullanmamız her birimiz için uygun olacaktır.

Dolunay, zamanının ilerisinde olan pek çok kişinin anlamakta zorlanacağı ya da tam olarak anlayamayacağı kadar mistik olan kavramları ortaya çıkarabilir.

Bu enerjiyle sezgisel duyu çok yoğun ve etkili olacaktır.

Bireysel olarak ve bu karanlıkları aydınlatma ışığı olarak önem taşıyan bir enerji anlamına gelmekte.

Terazi dolunayı savaş ve savaşçılardan ziyade mistik, diplomat ve barışçıl enerjinin titreşimidir. Bu dolunay esnasında manevi olarak yapılacak meditasyon, ibadet, dualar, şifa çalışmaları olumlu sonuçlar verecektir. Bu anlamda çok güçlü bir ay. Dolunay esnasında Uranüs’ün açıları karamsar ve huzursuz edecek, gerilimleri tırmandıracak, öfke, sinirlilik anlık duygusal geçişlere neden olsa da bu durumu istediğimiz takdirde kontrol altına almamız mümkün.

Terazi dolunayı zamanda sevgi ve parasal konularda heyecan verici fırsatlar getirmekte.

5 Nisan’daki Yeni Ay’a kadar pozitif enerjileri doğru değerlendirdiğimizde değişen koşullara uyum sağlamayı ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmamızı kolaylaştırır.

Sabit yıldız Markeb seyahat, eğitim ve ticaret için fırsatlar barındırmakta. Venüs ve Mars gerginliği artırıyor ancak uyumlu açılar da son derece etkili.

Fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak ve başarılı olmak için sağduyulu........

© Akşam