We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Adam Sandler klişeyi kırdı

5 0 0
26.06.2022

İzledikten sonra kendinizi iyi hissettiğiniz, size ilham veren bir film mi arıyorsunuz?

O zaman Netflix’in yeni spor draması Hustle sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Senaryosu Taylor Materne ve Will Fetters tarafından yazılan Hustle, “We the Animals”ın yönetmeni Jeremiah Zagar’ın imzasını taşıyor. Sporla bağlantılı bir film yıldızı olmayı bugüne kadar tartışmasız bir biçimde başaran Adam Sandler ile NBA takımı Utah Jazz’ın başarılı oyuncusu Juancho Hernangómez başrolleri paylaşırken NBA oyuncuları, koçları ve analistleri gibi önemli bir basketbol çevresi de filmde aktif olarak rol alıyor. Bu yüzden aslında öyle olmasa da izleyicide, filmin gerçek bir hikayeye dayandığı izlenimi uyanıyor.

MAHALLE MAÇINDAKİ MÜTHİŞ YETENEK

Adam Sandler, bir NBA takımı Philadelphia 76ers için yetenek avlamak için dünyayı dolaşarak geçiren eski bir atlet Stanley Sugerman olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar mükemmel bir avcı olsa da Stanley, evinden uzakta geçirdiği 8 yılın sonunda kendini yorulmuş hissediyor ve takımın sahibi Rex (Robert Duvall) ona yardımcı antrenörlük pozisyonunu teklif ettiğinde havalara uçuyor. Ancak tam bir Amerikan paradoksu devreye giriyor. Rex hayata gözlerini yumuyor ve takımı oğlu Vince’e (Ben Foster) teslim ediyor. O da Stanley’dan takımın eksik parçasını bulmasını istiyor ve ancak bu şekilde koçluğa tekrar geri dönebileceğine söz veriyor.

Derken Stanley İspanya’ya uçuyor ve Mallorca’da mahalle arasında bir maçta, aniden - Cat botlarıyla - oyuna giren ve 8 kollu ahtapot gibi müthiş bir oyun sergileyen Bo Cruz ile karşılaşıyor. Aslen bir inşaat işçisi olan Cruz’a Stanley’in kendini tanıtması ve onu........

© OdaTV


Get it on Google Play