We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

MGK Kararları; Üçü Bir Arada…

4 1 3
31.01.2019

Sabah haberlerini izleyecek TV nerdeyse kalmadı. Haber alma kaynağımız çok az sayıdaki internet sitesi. Siyasi iktidarın ulusal ana akım medyayı da kendi denetimine aldıktan sonra işlerinden atılan, yüzlerce yazar da bu sitelerde düşüncelerini paylaşıyor. İnatla, her türlü baskıyı, gözaltını ve hapse girmeyi göze alarak kalemlerini bırakmayanları selamlamak gerekiyor.

Bu sabah TV kumandası ile dolaşırken Canan Hoca FOX TV’de nişasta bazlı şekerlerin zararlarını anlatıyor. Sallama çayların ve üçü bir arada kahvelerin zararlarını ve içerdikleri kimyasallardan bahsediyor.

Hatırlatırım ki; hakkında dava açılan Bülent Şık'ın ilk duruşması 7 Şubat'ta görülecek. “Çocuklar Zehirlenmesin İnisiyatifi”, Şık'la dayanışma amaçlı İstanbul Tabip Odası’nda 3 Şubat günü panel düzenleyecek. Panele katılmanın ve davayı takip etmenin önemli olduğunu vurgulamak isterim.

Seçimlere çok az zaman kaldı. AKP seçim stratejisini şimdilik üçü bir arada yürütüyor. Anlaşılan MHP ile birlikte ‘beka sorunu’ milliyetçiliği, ana ayrıştırma sloganı olarak belirlenmiş.........

© Demokrat Haber