Nije Bekuta neprijatelj
Kraj. Neka sam sentimentalna budala, neka mi muzički ukus razuđen i površan često prelazi granicu, ipak nikakvu satisfakciju ne osećam što umesto da SnS postane kombi stranka, četrdeset godina nečije karijere grbi se i sabija u kombiju.
Ana Bekuta nije dizala glas. Ana Bekuta nije trpela zbog stava. Ana Bekuta je imala slobodu izbora. I grešila je. Nikada padala. Odabrala je da bude ono što donosi sigurnost.
NJena greška što joj taj osećaj nije pružio dar koji ima već ono ili onaj pored nje. Međutim, i pored moćnog pokroviteljstva ona karijeru nije gradila kao personifikacija režima. Umeće neimara i političke figure doprinelo je samo udobnosti doma. Do mesta na estradi nisu išla dva putića ili ona nije vrludala.
Preksinoć se sve izgubilo. I........
