We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

CAMBAZA BAK (HEYKEL VE YILDIZLAR)

5 0 0
12.07.2022

Çok bilindik numaradır. Cambaza bak dersiniz, ilgiyi ilgisiz bir yere çekip diğer taraftan yapmak istediğiniz işi dikkatleri dağıtıp arada yapıverirsiniz. (Ya da bizim hikâyemizde olduğu gibi yapmanız gerektiği halde yapmadığınız şeyleri setretmek için) Aaa bi bakarsınız ki oldu da bitti maşallah, nazar değmez inşallah. Muazzam bir örtme harekâtı argümanı size.

Şampiyonlar Ligi ön elemesi ilk maçına şurada sayılı gün kala Fenerbahçe’deki kadro mühendisliği gerçeklerinin bas-bas bağırdığı mevkilere oyuncu temin ve istihdamı bir türlü ilerleme kaydedemiyor. Tıkandı Baba nefes eyledi sanki.

İstanbul’un diğer güzide kulüpleri başta olmak üzere lige yeni çıkan takımlarımız bile patır-kütür transfer bombalarını bir-bir patlatıyorlar ama Fenerbahçe’de henüz ilerleme yok. Başladığı yerde (Bruma-Henrique-Emre Mor) yerinde sayıyor Ali Bey ve ekibi. Bununla beraber bu ataleti örtmek için farklı gündemler var portföyünde Sarı Lacivertli kulüp yönetiminin. Mesela Atatürk heykeli var, beş yıldızlı logo çalışması var, 28 şampiyonluk konusunda daha bir cevval bu günlerde özellikle sosyal medyada kalemşörler.

Taraftar santrafor dedikçe, ama stadın önüne dikilen Atatürk........

© Yeni Birlik


Get it on Google Play