We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

GELDİ Mİ YİNE MİLLİ ARA!

1 0 0
10.10.2019

Şöyle demiştim: Bu ligde şu anki görüntüye pek aldanmamak gerek. İlk on sırada yer alan takımlardan biri bir galibiyetle bu lig sıralamasının altını üstüne getirir.

Nitekim öyle de oluyor. Sportoto Süper Ligi, Cemil Usta Futbol Sezonu’nun yedinci haftasını geride bıraktık. Lider Alanyaspor, İstanbul deplasmanında son haftalarda pek de iyi gitmeyen Beşiktaş’a beklenmedik şekilde 2-0 yenildi. Aynı puanda kaldı ama liderliğini bu hafta da koruyabildi.

Şampiyonluk adaylarından; bu yıl geçen yılki görüntüsünden çok farklı bir sezon girişi yapan Fenerbahçe, kendi evinde Antalyapor’a 1-0 yenildi ve ikinci sıradaki yerini kaybederek cepte olan on bir puanı ile birden bire beşinci sıraya geriledi.

Galatasaray, sıkıntılı günlerinin arasında deplasman galibiyetiyle ferahlamaya çalışıyor. Pek de iyi olmayan bir oyunla Ankra’da Geçlerbirliğini 1-0 yendi ama on puanıyla sıralamada onuncu sırada kendine yer bulabildi.

Bu haftaya kadar hiç de iyi bir görüntü sergelemeyen Beşiktaş, bu hafta lider Alanyaspor’u kendi evinde 2-0 gibi net bir skorla yendi. Hem kendi içindeki sarsıntıyı birazcık olsun sonraki haftalara öteledi ama bir süredir tartışılmaya başlanan teknik direktörünün sıkıntılarını ortadan kaldırmadı. Ama en azından oldukça sıkıntı yaratan bir durumu........

© Yeni Birlik