We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Çok yüzlü şer odakları!

11 2 138
04.08.2021

Memleketin dört bir yanında orman yangınları var.

Ne yazık ki bu bir tesadüf değil. Evet kuraklık ciddi boyutlara ulaşıp, yangın için bütün şartlar oluşmuş olsa da bir orman durup dururken yine yansın? Ne yazık ki insan marifetiyle çıkarılan orman yangınları hayli fazla gibi görünüyor.

Bir yandan ormanlar cayır cayır yanarken öbür yandan sosyal medyada tam bir stratejik ve çok boyutlu bir şer mühendisliği devreye girip orman yangınlarını manipüle ediyor, halkı devlete karşı kışkırtıyor, sokak hareketleri için çağrıda bulunuyorlar. Orman yangınları üzerinden kurgulanan alçakça bir tezgâh var.

Orman yangınları üzerinden yürütülen bu tartışmalar iyi niyetten yoksun, kasıtlı, ülkeyi küçük düşüren ve halkı kışkırtmaya yönelik stratejik ve kötü niyetli bir yaklaşımdır.

Ormanları yakan aşağılık güruha mensup kişiler, sosyal medyada devletimiz aleyhinde tezviratta bulunmakta ve bu orman yangınlarını sonuna kadar manipüle etmektedir. Millî servetimiz yanarken, öbür yandan da ne yazık ki birileri halkı aleni galeyana getirmeye çalışıyor.

Bu çok yüzlü, ucuz, vatanını ve milletini sevmeyen, kişiliksiz, milliyetsiz, ahlaksız güruh bilsin ki bu ülkenin yanan ormanını söndürür yine dikeriz, yine........

© Türkiye


Get it on Google Play