We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bir bulut olmasam

1 0 0
30.08.2019

Kocası tarafından çocuğunun önünde bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un ardından kadın cinayetleri bir kez daha Türkiye'nin gündeminde. Kadın cinayetlerine toplumun her kesiminden tepki büyüyor. Kadın cinayetlerine karşı binlerce kadın sokağa döküldü. Ardından sonu gelmeyen kadın cinayeti haberleri. Çok değil sadece iki hafta içinde…

Denizli'de boşanmak üzere olduğu eşi Hafize K’yı konuşma vaadiyle yanına çağıran Uğur K, 4 yaşındaki kızının gözleri önünde eşinin boğazını kesti.

İstanbul'da Ayşegül Cora, boşanma aşamasındaki eşi tarafından tabancayla vuruldu. Silah sesleri ve Cora'nın çığlıkları o esnada açık olan cep telefonuna yansıdı. Olaydan iki gün sonra Hasan Cora, Ayşegül Cora'nın tedavi olduğu hastaneye gelerek, tekrar saldırı düzenlemeye çalışırken yakalandı.

Konya'da Alaaddin Karasu, 1 yıl önce evlendiği Gülsüm Karasu'yu tartışma sırasında başındaki eşarpla boğarak öldürdü.

Samsun’da Hasan B. engelli eşini ve kızını öldürdü.

Mersin'de Hasan G., bir süredir ayrı yaşadığı ve esnaflık yapan eşi Ayşe G.'nin işlettiği bakkala gelip cinnet getirdi. Hasan G., eşi Ayşe G.'ye tüfekle 3 el ateş etti. Daha sonra da intihar etmek için kendi başına sıktı. Ağır yaralı Ayşe G. Erdemli yoğun bakımda.

Ağrı’da Özkan Nuyan, yaklaşık bir aydır ayrı yaşadığı eşi Emine Nuyan'ı sokak........

© Anayurt