We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

YILDIZLAR DA KAYAR

4 0 0
19.07.2022

Ferdi Tayfur’un klasiklerindendi “yıldızlar da kayar, durmaz yerinde, solar güzelliğin kalmaz seninle” diye yanık sesiyle avaz-avaz girerdi şarkıya Ferdi Baba. Karşılıksız aşkların, aldatmanın, ihanetin gırla gittiği standart Yeşilçam senaryolu, şarkılı-türkülü, Arabesk furyasında kotarılmış bir dönem filmiydi.

Mesut Özil’in Fenerbahçe’den ayrılış sürecinde yaşanan onca şeyden sonra yazıya ancak bu kadar Arabesk bir başlık ve şarkı yakışırdı zaten. Bir yıldız öğütme fabrikası olan Fenerbahçe’den bir yıldız daha kaydı tarihin karanlık sayfalarına doğru. Tantanalı gelişlerden sonra yaşanan hayal kırıklığının büyüklüğü ile doğru orantılı oluyor Fenerbahçe’den ayrılışların gürültüsü, patırtısı. Bu ilke Mesut’ta da şaşmadı. Bayramın üçüncü günü akşam saatlerinde kulüp muhabiri arkadaşlarımıza duyuruldu önce bu ayrılık haberi sonra hepimiz resmi kanallardan da öğrendik.

Premier Lig/Arsenal mütehassısı gazeteciler Mesut’un geçirdiği ağır diz sakatlığı sonrasında futbol hayatının bittiğini yazdıklarında takvimler 2019 yılını göstermekteydi ama Mesut onların dediklerinin aksine devam etti futbol oynamaya. Sonrasında bir de bel ve........

© Yeni Birlik


Get it on Google Play