We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu ihanet kusan şirret kadını artık susturun!

68 126 0
01.10.2019

Bunları kim kullanıyorsa, aynı zamanlamayla medya piyasasına sürdüler. Gazeteler, televizyon bunları adeta kapışamıyordu. Birbirlerine tam fikir, düşünce ve karakter uyumu gösterdiler. Mıknatıs misali birbirlerini çekerek, bulup evlendiler.

Bu üç cümlenin tarifinden bile Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’dan bahsettiğimi anlamışsınızdır

Bu düşünce ve fikir şirreti üreten aile fertleri, son on yıldır hep Türkiye’nin gündeminde… Biri gündemden düşerse, diğeri muhakkak bir atakla adından söz ettiriyor.

Ama her ikisinde de Türk milletinin milli ve manevi değerlerine, toprak bütünlüğüne karşı bir alerji var. Bu alerjiden dolayı da terör örgütü PKK’yı, FETÖ’yü, Barzani’yi, sözde Kürdistan kurmak isteyenleri piyasaya çıktıkları günden beri bunlar savunuyor.

Gün geliyor teröristbaşı Öcalan’a, gün geliyor teröristbaşı Fethullah Gülen’e, gün geliyor Peşmergebaşı Barzani’ye övgüler diziyorlar. Ama Atatürk’e de “Atatürk savaşı kazandı başarılı oldu ancak bir diktatördü” diyebilecek cibilliyet sahibidirler.

Karı-koca sürekli sözde Kürdistan’ın kurulmasının hikmetlerinden bahsederler, toprak parçalarını kafalarına göre Barzani’ye, PKK’ya pay ederler ama mesele Yunanistan işgali altında bulunan adalar olunca, “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaşa mı girelim?” derler…

Nagehan Alçı hep “Kürdistan yollarında, Habur’dayım. Fonda Ahmet Kaya...” anlayışında yola çıkan biridir.

Nagehan Alçı’nın daha yolun başında “Bizim askerlerin eşleri ve sevgilileri de güneydoğu’daki gaziler için marif takvimine soyunsun!” şeklinde twit atma alçaklığını sergilemesi bile bunların nasıl bir iğrenç düşünceli aile olduğunu göstermektedir.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnak kökenli insanlarımıza etmiş olduğu iğrenç hakaret sonrası medyadan kovulmuş........

© Türkgün