Fenerbahçe için ya tamam ya devam maçıydı. Tüm taraftarlar gözleriyle maçı, telefonlarıyla Olimpiyat Stadı’nı takip ettiler. Ali Koç’un yeniden aday olacağını açıklaması teknik ekip ve oyuncuların motivasyonunu yükseltmiş. Takım daha canlı ve dinamik başladı oyuna. Batshuayi gol atınca en çok sevinenlerden biri Dzeko’yu kulübeye çeken Teknik Direktör İsmail Kartal olmuştur. Golün VAR incelemesi hayli uzun sürdü ancak topun Batshuayi’nin eline değdiğine dair kanıt bulamayan VAR odasındaki Portekizli Pereira doğru yorumla golü onayladı. VAR odasına Portekiz’den hakem getiren TFF’nin kariyerinde, Fenerbahçe maçı olmayan Direnç Tonusluoğlu’nu da bu maça ataması ilginçti.

Küme düşmekten kurtardı gibi görünen Burak Yılmaz’ın öğrencileri zaman zaman atak yapmaya çalıştılar ama ev sahibinin seyirci baskısı ve takım oyunu karşısında güçleri zayıf kaldı.

Sonuçta Fenerbahçe matematiksel şampiyonluk ihtimalini son 2 haftaya taşıdı.

QOSHE - Şampiyonluk umudu sürüyor - Ali Kunak
menu_open
Columnists Actual . Favourites . Archive
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Şampiyonluk umudu sürüyor

16 0
14.05.2024

Fenerbahçe için ya tamam ya devam maçıydı. Tüm taraftarlar gözleriyle maçı, telefonlarıyla Olimpiyat Stadı’nı takip ettiler. Ali Koç’un yeniden aday olacağını açıklaması teknik ekip ve oyuncuların motivasyonunu yükseltmiş. Takım daha canlı ve dinamik başladı oyuna. Batshuayi gol atınca en çok sevinenlerden biri........

© Türkgün


Get it on Google Play