We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

GEL DE AŞI OL

1 5 6
31.08.2021

Evet, ben sağlığımı korumak için aşı olmadım, ülkemiz bilim adamları yerli imkânlarla milli aşımızı üretecekleri zamana kadar da olmayacağım.

Kur’ânî vahyi, ortak aklı ve bilimsel verileri bilgi kaynağı olarak kabul edip uygulamalarına temel alan bir kişi olarak birinci derece sorunum aşı ile değil, aşı üzerinde yapılan sömürü iledir.

Covid-19, Allah’ın varlığı, birliği ve egemenliğini yansıtıcı tabii ve sosyal yasalarını dışlayan insanlığa, insanlığın zalimleri eliyle verdiği bir beladır. Bu bela bile gözü doymaz silah ve gıda şirketleri gibi uluslararası aşı şirketlerince de sömürülmektedir.

Bu konuda belgeli yazılar yazdım. Dünya ve ülkemiz medyasının önemli bir bölümünün ve bazı bilim şarlatanlarının fonlandığında da şüphem yoktur. Sömürüden pay almak isteyenler gerçekler bazen yazıp geri çekilmektedirler.

Şu pandemi döneminde adını en çok duyduğumuz bilim adamının Prof. Dr. Mehmet Ceyhan olduğunda şüphe yoktur. Mehmet Hocamız Haziran 2021’deki şu konuşmasını lütfen okuyalım:

Sağlık Bakanlığı tarafında ‘tek doz aşıyı bir yapalım, gelen tüm aşıları tek dozda kullanalım, sonra gelenlerle 2. dozu tamamlarız’ diye bir karar alınmış.

Bu durumda 3. dozdan bahsetmek açıkçası insanları biraz karamsarlığa sürüklüyor. Kaldı ki 3. doz gerçekten gerekli mi, bu kesin gösterilmiş bir şey değil. Biraz da firmaların ticari........

© Mir'at Haber


Get it on Google Play