We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Şarkı Tavsiyeleri: Mutlaka Dinlemeniz Gereken Şarkılar

2 3 0
16.07.2022

Neredeyse her gün yeni şarkılar çıkıyor. Bazıları dört gözle beklediğimiz şarkılar olurken, bazı şarkıları gözden kaçırabiliyoruz ya da çok geç keşfediyoruz. Neden daha önce keşfetmedim diye üzülmeyin diye, geçtiğimiz aylarda çıkan şarkılar arasından, mutlaka uğramanızı ve tanışmanızı istediğim şarkıları, sizin için derledim.

Jehan Barbur - Yabancı

Bana en çok dokunan şarkılardan biri. Ben anlatmışım da Jehan Barbur yazmış ve söylemiş gibi. Benden bir parça gibi bir şarkı. Ben anlatmayayım, siz dinleyin.

Zeo Jaweed - Tek Kağıt

Bana göre Zeo'nun en 'en' şarkısı. Ezberlemek için sözlerini açıp, Zeo'ya yetişmeye çalışken, içinden çıkamadığım bir şarkı. Bütün listelerde görmemiz gerektiği düşünüyorum. Bol bol dinleyin, dinletin.

Işıl Ayman - Kırık Kalpler Mevsimi (Akustik)

Sesinin kadifeliği, gözlerimi kapayıp, şarkıyı iliklerime kadar içime çekmeme sebep oldu. Bir Işıl Ayman konserine gitmek ve en önden dinlemek istiyorum.

Güler Özince - Balkon Sohbeti

Kendini bulmanın verdiği huzurun naifliğini, buram buram hissettiğim bir şarkı. Bir vedanın en huzurlu kabullenişi Balkon Sohbeti. Şarkının adı gibi, balkonda dinleyin ama yalnız.

Emre Aydın - Kırlangıç

'Ben onsuz yaşayamam ki' dediği yerde takılı kaldım. İlk aşk acısı tadında bir şarkı, 2006 yılına ışınlanmak isteyenlere özel. Emre Aydın zaten hepimiz için özel.

Sena Şener - Çok Geç Kaldın

Bazen en uzun hikayeler, en kısa cümlelere sığar, çok geç kaldın'a sığdığı gibi. Bir hikayenin sonuna geldiyseniz eğer, bu şarkı tam sizin için.

Mabel Matiz - Karakol

Yaptığı müziğin adı yok çünkü Mabel Matiz evrensel şarkıların........

© Medyafaresi


Get it on Google Play