We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Theta Healing ile dönüştürürken dönüşme hikayesine ortak olun

4 0 0
08.03.2021

Thetahealing kalıcı değişiklikler yapmamızı sağlar.

Hiçbir şeyin tesadüf olmadığını bir kez daha Thetahealing ile tanışmamda anlaşmış oldum. 2015 yılında aldığım Karma Astroloji danışmanlığında sezgisel yeteneklerimin olduğunu ve insanların hayat yolunda ilerlemelerine yardım etmenin benim haritamı çalıştırmam konusunda destekleyeceği hakkında bir görüş aldım. Bir nevi dönüştürürken dönüşme hikayesi benimki… Ne yapabileceğim hakkında araştırma yaparken Thetahealing ile karşılaştım. Bilinçaltı blokajlarının anda dönüştüğünü görmek benim için çok etkileyiciydi. Kendi hayatımda mucizelere şahit olduktan sonra bu tekniği öğrenip eğitmeni olmaya karar verdim.

Thetahealing ruhsal, fiziksel, zihinsel yönden dengelenmemizi sağlayan anda dönüşüm sağlayan bir meditasyon tekniğidir. Beyin frekansımız Theta’da iken, rüya ve uyku halindeki frekansa ulaşırız. Theta frekansı bilinçaltı olarak düşünülebilir. Problem çözme yeteneklerimiz, anıları ve hatıraları tuttuğumuz yerdir. Theta meditasyonu ile bu frekansa ulaşır ve orada artık bize etmeyen blokajlarımızı ve bizim ilerlememizi engelleyen kök inançlarımızı bulur ve bunları pozitif olanlar ile değiştiririz. Thetahealing tekniği hayatın içinde neşeyle ve keyifle ilerlememiz için kalıcı değişiklikler yapmamızı sağlar.

Bize hizmet etmeyen bilinçaltı kayıtlarımız, 0-7 yaş arasında öğrendiklerimiz, genetik olarak bize aktarılanlar ve kolektif bilinçten gelen blokajlardır. Örneğin küçükken ebeveyni tarafından incitilmiş bir çocuk, bilinçaltında “Sevdiğim insanlar beni incitir” ”Seversem acı çekerim” blokajlarını edinmiş olabiliyor. Yetişkin olduğunda da incinmemek için sağlıklı ve güvene dayalı ilişkiler kuramıyor. Bu programı değiştirip yerine Thetahealing tekniği ile “Seversem güvende olurum” “Sevmek ve sevilmek güvenlidir” programı yğklendiğinde kişinin hayatında kalıcı değişiklikler gözlemlemek mümkündür..

Thetahealing meditasyonu beyin frekansımızı Theta frekansı durumuna geçirmek için uyguladığımız bir yoldur. Bilinçaltı bir kere bunu öğrendiğinde Theta frekansına geçiş anda........

© Gaia Dergi


Get it on Google Play