We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu sınavın kaybedeni yok

11 47 29
15.02.2019

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav) ile ilgili bugüne değin pek çok çalışma yapılmıştır. O’nun, günümüz insanı tarafından daha iyi tanınması için yapılan bu çalışmaların umumun geleceği açısından faydası çok fazladır. Yapılan çalışmalarla hedeflenen; sevgili Peygamberimizin toplum tarafından tanınması, insanların O’nu örnek alması ve bu örnekliği hayatta tatbik etmeleridir.

İnsanlığın rehberi Hz. Muhammed (sav) ile ilgili çalışma yapan kurumlardan biri de Peygamber Sevdalıları Vakfı’dır. Yıllardır sevgili Peygamberimizin toplum tarafından daha iyi tanınması ve örnek alınması adına çalışmalar yapmaktadırlar. Bu çalışmaların takdir edilmemesi ve topluma tavsiye edilmemesi mümkün değildir. Zira Peygamber Sevdalıları tarafından yapılan çalışmaların topluma vermiş olduğu faydalar sayılamayacak kadar çoktur.

Vakfın yapmış olduğu çalışmalardan biri de “O’nu Oku O’nu Yaşa” temalı Siyer Sınavı’dır. Siyer Sınavı her sene düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sene de 8’incisi yapılacaktır. Türkiye’nin farklı illerinden genç-yaşlı, kadın erkek on binlerce insan Siyer Sınavı’na........

© Doğruhaber