We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

PASVAK; DENİZLİ’NİN BULUŞMA ADRESİ, ASGARİ MÜŞTEREKİDİR

1 0 0
18.05.2022

Pandemi sonrası sosyal hayatın kaldığı yerden başlayacağı öngörüsü ile, Merkezefendi ilçesindeki aşevimizin çok amaçlı salonunu, iftar sofralarına yetiştirmek için hummalı bir faaliyet içinde olduk ve yetiştirdik çok şükür. İftar sofralarında buluşmak için Pasvak’ı tercih eden binlerce kişiye teşekkür ederken, mensuplarını Pasvak’ta ağırlayarak tanıtım faaliyetlerimize katkıda bulunan Ticaret Odası, Pamukkale Üniversitesi, Baro, Eczacılar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Degiad, Maksiad başta olmak üzere pek çok kurum ve kuruluşun tepe yöneticilerine hasleten teşekkür ederiz.

Ramazanın peşi sıra gelen anneler gününde; 3 yaşındaki down sendromlu kızı ve 7 yaşındaki oğlu ile hayatta kalma mücadelesi veren Damla Topaloğlu; Çocuklara yönelik sosyal sorumluluk çalışmalarında aktif görev alan iş insanı Sibel Aysu yılın anneleri seçildiler. Plaket törenimize katılan Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, hayırseverlere ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Nihayet vakıflar haftası vesilesi ile PAÜ, Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Pasvak olarak birlikte düzenlediğimiz panele gelmek istiyorum.

Vakıflar haftası her yıl bir tema ile kutlanıyor. Bu yılın teması “Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneğimiz”. Tam da bizim konumuz. Vakıflar bölge müdürlüğü için, vakıflar haftasının Denizli ayağını Pasvak ile birlikte kutlamak bir gelenektir diyebiliriz. Müdürümüz Ahmet Koçak, ne yapabiliriz diye sorunca hemen tema ile ilintili olarak, “Başka Hayatlar da Var” projesi aklıma geldi.

Lise öğrencileri, birer gün Pasvak’ta gönüllü olarak çalışarak, ihtiyaç sahiplerinin kapılarına veya ellerine bizzat teslim ettikleri üç kap sıcak yemek çalışması ile ilgili olarak, kendilerinden ve........

© Denizli Gazetesi


Get it on Google Play