We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

5 0 0
20.09.2019

Satürn'ün Geri hareketteki seyrinin enerjisiyle, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmanın, kendimizi geliştirdikçe olacağına idrak etmeli ve bunları yapmadan ileriye atılma zamanının gelmeyeceğini görebilmeliyiz. İşte bu yüzden sabırlı olmalı neyin işe yarayıp yaramadığını tekrar gözden geçirip, şansımıza sahip çıkalım.

KOÇ: Bu haftanın ilk gününden itibaren hukuk ve mahkeme ihtilaflarını çözmek için çalışacaksınız. Finansal konularda ise istikrarı arttırmak için çalışmanız gerekir İş hayatınızda haksızlıkları ortaya çıkartma konusunda oldukça zorlanacaksınız.

BOĞA: Ticari ilişkilerde bu hafta bir çok uygun fırsatınız olacak. Hafta boyunca işinizi daha hızlı yapmakla meşgul olacaksınız. Bu haftanın ikinci bölümünde, teknik donanımdan ya da insan emeğinden dolayı bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bundan kaçınmak için büyük çaba göstermelisiniz.

İKİZLER: Bu haftanın ilk gününden itibaren planladığınız pek çok işinizi uygulamaya geçebilir önemli açılışlara katılabilirsiniz. Ancak etrafınızda kiler sizin büyümenizden rahatsız olacaklar. Bu sebepten dolayı her hangi bir işlem durumunda dikkatli olmanız gerekir. Büyümeye yönelik işleriniz için kararlı olmalısınız bu hafta biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir.

YENGEÇ: Uzun zamandır iş arıyorsanız bu hafta istediğiniz işe kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bu hafta evli ve çocuk sahibi yengeçler oğlunuzun ya da kızınızın evliliği ile........

© Akşam