menu_open Columnists
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close

Šef hitne o tragediji u Velikoj Gorici: 'Pokušali smo sve'

16 0
08.06.2026

Velika tragedija dogodila se u ponedjeljak u jednoj osnovnoj školi na području Velike Gorice, gdje je tijekom školskog odmora preminuo devetogodišnji učenik. Iz zagrebačke policije potvrdili su kako je riječ o nesretnom događaju. Prema dosad dostupnim informacijama, dječaku je tijekom jela pozlilo nakon što mu je zalogaj zapeo u dišnim putovima. Na mjesto događaja odmah je pozvana Hitna medicinska pomoć, no unatoč brzoj intervenciji i višestrukim pokušajima reanimacije, dječaku nažalost nije bilo spasa.

Za 24sata o slučaju je govorio šef hitne medicinske službe Siniša Golub, koji je istaknuo........

© Večernji list