Konferans Ligi’nden elendikten sonra işi zor Fenerbahçe’nin. Artık ne Avrupa var, ne de kupa. Elde sadece lig kaldı ve ezeli rakibinin durmaya hiç niyeti yok.

Bu durum hem teknik heyeti, hem futbolcuları, hem de yönetimi strese sokmuş durumda. Her maçın sancılı, her maçın sıkıntılı geçeceğinin sinyallerini verdi, dünkü oyunuyla Fenerbahçe. Taraftarları da unutmamak gerek. Onlar da kötü giden maçlarda ‘sızlanmaya’ başlayacaktır.

Dün de böyle bir atmosferde oynadı karşı sarı lacivertli takım. Her dakikasında stresi, sıkıntıyı, karamsarlığı yaşadı. Pozisyon bulmakta zorlandı, telaş yaptı. Ta ki, Olympiakos maçında oyundan alınışına isyan eden Fred’in attığı mükemmel gole kadar.

İkinci yarının başında gelen sürpriz Sivasspor golü, Fenerbahçe’yi yeniden strese soktu. Kapandı ev sahibi ekip, çözmek için de İsmail Kartal, hamle yaptı, tüm kozlarını sahaya sürdü. Çift forvete döndü, İrfan Can Kahveci’yi ikilinin arkasına yerleştirdi. O da gereğini yaptı, golünü attı ama yetmedi. Uzatma dakikalarında gelen penaltı golü ile şampiyonluk yolunda çok büyük bir yara aldı Fenerbahçe. Artık ligde de umudu kalmadı gibi.

Bu saatten sonra ne İsmail Kartal toparlanır, ne de futbolcular.

Yönetim mi?

Onlar zaten çok önceden “Bizi şampiyon yapmazlar” diyerek sezonu kapatmıştı.

QOSHE - Bu saatten sonra zor! - Uğur Tenekecioğlu
menu_open
Columnists Actual . Favourites . Archive
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu saatten sonra zor!

17 9
23.04.2024

Konferans Ligi’nden elendikten sonra işi zor Fenerbahçe’nin. Artık ne Avrupa var, ne de kupa. Elde sadece lig kaldı ve ezeli rakibinin durmaya hiç niyeti yok.

Bu durum hem teknik heyeti, hem futbolcuları, hem de yönetimi strese sokmuş durumda. Her maçın sancılı, her maçın sıkıntılı geçeceğinin sinyallerini verdi, dünkü oyunuyla Fenerbahçe. Taraftarları da unutmamak gerek. Onlar da kötü giden maçlarda ‘sızlanmaya’ başlayacaktır.........

© Türkgün


Get it on Google Play