We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ÜMİT ÖZDAĞ MERAL AKŞENER KAVGASI

12 0 0
22.05.2022

Mültecilere yönelik çıkışları ve Süleyman Soylu kavgası ile gündemde olan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ hakkında 'taciz' iddiası ortaya atıldı. Bir haber sitesinde yer alan iddiayı alıntılayan Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Ben bekarım. Sayın Akşener'e servis edeceği görüntüler için Netflix'i öneriyorum" dedi.

Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yapan ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e seslenen Özdağ, "Bu konuda Sayın Akşener'den başka bir yetkiliden/yetkisizden değil, Sayın Akşener'den cevap bekliyorum. Sn. Akşener, siyaseti bu seviyede yapmayı mı düşünüyorsunuz?
Sizi tebrik ediyorum. 2015'ten bu yana tek sekreterim oldu, görevine devam ediyor. Parti hiç sekreter tahsis etmedi" dedi. "Ben bekarım" diyerek açıklamalarına devam eden Özdağ, "Sayın Akşener'e servis edeceği görüntüler için Netflix'i öneriyorum" ifadelerine yer verdi.

Akşener İlginç bir kişilik pandemi öncesinde gazete ve televizyonların Ankara temsilcilerine öğle yemeği verdi. Göksu Lokantası'nda verilen yemekte Akşener, “Ak Parti benim evimde kuruldu. O günlerin mahremi açılmak isteniyorsa ben varım” dedi.

Akşener’in bu sözlerle ne anlatmak istediği tam anlaşılamadı. Ancak gazeteciler arasında “Akşener bu yemeği bu sözleri söylemek ve bir yerlere mesaj vermek için düzenlemiş olmalı” yorumları yapıldı.
Öyle ya durup dururken böyle bir açıklama niye?

Abdullah Çatlı ile aynı masada yemek yiyecek kadar samimi olan Akşener AKP kurulmadan hemen önce Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarına katıldı, AKP'ye katılan ilk DYP'li oldu. Umduğunu bulamamış olacak ki, partinin kuruluşundan kısa bir süre sonra AKP'den........

© Yurt


Get it on Google Play