We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

PİLOT TAKIMDAN LİDERLİĞE

3 1 8
25.09.2021

Dün akşam süper ligin açılış karşılaşmasında, iki renktaş ekip karşı karşıya geldi. Maçın sonunda armasında İzmir yazan siyah beyazlılar, İzmir’e lider gelen İstanbullu rakibini geriye düştüğü maçta 2-1 yenerek ligin yeni lideri olmayı başardı.

Çok zaman önce değildi. Altay tarihinde ilk defa 3.Lige düşmüştü. Camianın neredeyse tüm kaynakları kurumuştu. Elde kalan tek şey armaya olan aşk ve o armanın yaşaması için gece gündüz, uzak yakın demeden kendinden vermeye hazır gönüllülerdi. Gazetelerde Beşiktaş’ın pilot takımı aradığına dair haberler dolaşıyordu.

TBMM eski başkan vekili, Beşiktaş camiasının çok sevilen isimlerinden ve birçok Beşiktaş genel kurulunda seçim divan başkanlığı yapan, halamın eşi, Uluç Gürkan bir aile düğünü için misafirimizdi. Beş yaşından beridir, olağan olduğu üzere, aramızdaki en temel konu yine futbol ve Altay’dı. Eniştem diye söylemiyorum dünyanın en nazik, en sevecen insanlarından olan Uluç eniştem çok iyi bir Beşiktaşlı olmasıyla birlikte beni her zaman çok mutlu edecek şekilde Altay’a sempati besler, hatta gazetecilik yıllarında Altay’ı nasıl haftanın takımı yaptırdığını çok tatlı bir dille anlatırdı.

Swiss otelin altındaki........

© Yurt


Get it on Google Play