Giresunspor Başkanı Nahit Yamak basın toplantısında kulübün iki Hakan tarafından nasıl zarara uğratıldığını tane tane anlattı. Artık maçların dakika ve sonuçları kimseyi ilgilendirmiyor, çünkü küme düştük. Okuyucularım kusura bakmasın bundan sonra maçları değil olayları yazacağım. Bu güne kadar Giresunspor’a başkanlık yapan herkes kulüpten alacaklı olurdu. Ancak bir önceki Başkan Hakan Karaahmet kulübü borçlu olarak devrettiğini ifade etti ve Giresunspor tarihinde bir ilk yaşandı. Efsane Başkan yakıştırması yapılan, afişler bastırılan Hakan Karaahmet kulübü 300 milyon borçla bıraktığı iddia edildi.
İki Hakan’ın futbolcu transferleri sırasındaki icraatları(!) basın toplantısında Başkan Nahit Yamak tarafından açıklandı. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanacak olan eski yönetim kurulu üyeleri yaptıkları iddia edilen usulsüzlüklerden muhtemelen ceza alacaklar.
Giresunspor artık 2.lige düştü. Nahit Yamak yönetimi yoluna devam ederek bir sonraki sezonun planını yapmalı.

QOSHE - SOYULMUŞUZ HABERİMİZ YOK !... - Osman Kale
menu_open
Columnists Actual . Favourites . Archive
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

SOYULMUŞUZ HABERİMİZ YOK !...

11 1
13.03.2024

Giresunspor Başkanı Nahit Yamak basın toplantısında kulübün iki Hakan tarafından nasıl zarara uğratıldığını tane tane anlattı. Artık maçların dakika ve sonuçları kimseyi ilgilendirmiyor, çünkü küme düştük. Okuyucularım kusura bakmasın bundan sonra maçları değil olayları yazacağım. Bu güne kadar Giresunspor’a........

© Yeşilgiresun


Get it on Google Play