We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

SEZONUN FİNALİNE ADAY HAFTA

11 1 1
30.03.2022

Tam olarak “SEZON FİNALİ” diyeceğimiz bir haftaya geldik. Hayallerimiz gerçeğe dönüşürse, sezonun finalini yaparak noktayı koyabiliriz. Sivasspor’a karşı iç sahada alınacak bir galibiyetin yanında Altay’ın Antalya’ya karşı mağlup olması, Rizespor’un Konya’ya direnemeyeceği bir hafta olursa bu iş tamamlanmış olur.

Dönelim hayatın gerçeklerine; Hem Giresunspor hem de Sivasspor için hayati değerde bir maç oynanacak Çotanak Arenada. Skora göre birçok senaryonun yazılacağı bir maç sonu olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu senaryolara önce Sivas cephesinden bir göz atalım:

*Galibiyetleri halinde üst sıralar için ciddi anlamında hedef belirlerler. Beraberlik halinde ise “küme düşme” kavramını hayatlarından çıkararak bundan sonrasını al gülüm ver gülüm geçirirler.

Gelelim bizim tarafımıza:

*Düzenlenen taraftar kampanyaları hepimizin malumu. Bu konuda geçen hafta hem yayında söylemiştim, hem de Hakan Başkana telefonda kamuoyunda böyle bir kampanya beklentisi olduğunu söyleyerek, özellikle 18 yaş altı kardeşlerimiz ve kadın taraftarlarımız için bir kampanyayla, tribün doluluğunun sağlanması gerektiğinden bahsetmiştim. Düşüncelerimizin dikkate alınmasından mutlu olduğumu belirterek,........

© Yeşilgiresun


Get it on Google Play