We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

KONGRE SÜRECİ VE TRANSFER POLİTİKASI

4 0 0
01.06.2022

9 Eylülden beri, yaklaşık 8,5 aydır gözümün gördüğü, aklımın erdiği, bilgimin yettiği kadar Giresunspor’un maç önü, maç sonu teknik analizini yapmaya çalıştım. Sezon bitti, bitti bitmesine de yeni sezonun başlamasına çok zaman yok aslında. Oyuncular ve teknik ekip için kısa bir tatil, ön hazırlık, bireysel çalışmalar derken birde bakmışız ki lig başlıyor. Kısaca zaman çok çabuk geçiyor.

“ÖLÜ SEZON” dediğimiz bu dönemde, Giresun gündemini meşgul eden iki başlık üzerine düşüncelerimi aktarmak isterim. Bunlar; Kongre süreci ve transfer politikası.

Öncelikli olarak kongre sürecinden başlayalım;

Bana göre mevcut imkânlarla birlikte değerlendirildiğinde, sportif anlamda sezonun en başarılı 2-3 başkanından birisi olan Sayın Hakan Karaahmet’in aday olacağı kesin. İstanbul ve Giresun’da yeni yönetim listesini oluşturmak adına fazlaca mesai harcadığını biliyorum. Başkan bu çalışmayı yaparken, mevcut yönetici arkadaşlarından devam edip etmeyecekler kimler merak konusu. Ben devam etmeyeceklerin sayısının fazlaca olacağını düşünüyorum.

Hakan Başkan yeni yöneticilerini belirlerken, özellikle ekonomik anlamda elini taşın altına sokabilecek yeterlilikte olan arkadaşlarla ekip oluşturmaya özen gösterecektir. Bir başka........

© Yeşilgiresun


Get it on Google Play