We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Aç insanın partisi olmaz öfkesi olur!

58 5 2
21.09.2021

AK Parti yirmi yıldır ülkeyi tek başına yönetiyor. Ülkeye yapılan hizmetlerden olduğu kadar yaşanan hezimetlerden de sorumludur.

Yirmi yıllık iktidar sürecinde terörle müzakere eden de oydu mücadele eden de o olmuştur. Kıbrıs'ta "çözümsüzlük çözüm değildir" teziyle Annan Planı'na "evet" diyen de oydu iki ayrı devlet teziyle Maraş'ı açan da odur. Fetullah Gülen'e "ne istedin de vermedik" diyen de o, Fetöcüleri devletten temizlemeye çalışan da odur. "Kardeş Esat" diyerek Suriye'yle ortak bakanlar kurulu, birlikte tatil yapan da aynı Esat'a "Katil Eset" diyen de odur. Ermenilerle Zürih Protokollerini imzalayan da işgal altındaki Azerbaycan topraklarını kurtarılması için her türlü desteği veren de aynı iktidardı.

AK Parti'nin yirmi yıllık iktidarındaki savrulmaları sayfalarca yazıp dökmek mümkündür. Bizim amacımız AK Parti'nin çelişkilerini yazıp dökmek değildir. Aksine iktidarların icraatlarıyla bir bütün olduğuna dikkati çekmektir.

İktidarlar doğruları ve yanlışlarıyla, yaptıkları ve yapamadıklarıyla, başardıkları ve başaramadıklarıyla bir bütündür. Doğrulara, yapılanlara ve başarılanlara sahip çıkıp başarısızlıkları rakiplerine ihale etmeye siyaset değil dense dense şark kurnazlığı denir.

Andımızı kaldıran, T.C'yi indiren, Ne Mutlu Türküm Diyene'yi sildiren bu iktidara karşı halkta ciddi kafa karışıklıkları........

© Yeniçağ


Get it on Google Play