We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Vatan ve aşı bağlantısı!

331 369 155
10.08.2021

Twitter'da yazımın altına mesaj gönderen bir kişi, hakaretamiz bir ifade de kullanarak, "Vatan elden gitti, sen hala aşıdan bahsediyorsun!" diye yazdı! İşte sorun bu kafada! Bu tür insanların, dünya çapındaki korona tezgâhının, dünyayı resetlemek yani sıfırlamak ve yeniden başlatmak ve milletlerin "vatan" dediği topraklara el koymak için planlandığını delillerle ortaya koysanız da anlamaları mümkün değildir. Türkiye'ye aşısız Afganistan askerleri sokulurken, Türk askerinin aşılanmasına dikkat çekseniz de vatanın nasıl elden gidebileceğini bu kafaların anlaması zor!

Operasyonun ana hedefinin Akdeniz havzası, dolayısıyla Türkiye ve Mısır olduğunu, Time dergisinin kapağından ilan etmiş olsalar da bu kafalar için bütün bunlar komplo teorisidir.

Yine başka bir takipçi, İrlandalı mikrobiyoloji uzmanı Dr. Marcus de Brun'un "Bu deneysel genetik aşıları, sağlıklı insanlar bir tarafa; hayvanlara bile enjekte etmem!" mesajlı makalesinden özet verdiğim için "Bunlar doğru olsa bile psikolojimizi bozuyor" diyor!

Ne yapmak lazım acaba? İnsanların psikolojisi bozulmasın diye Rockefeller Gazetesi'ne yazıyor gibi moral verici uydurma haberler mi üretelim?

***

Rahmetli Necdet Sevinç'in yazılarında sık........

© Yeniçağ


Get it on Google Play