We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Orman yangınları nasıl sorgulanmalı?

209 94 67
12.08.2021

Birileri diyor ki, "Akdeniz ormanlarını Yunanistan istihbaratı desteğinde PKK yaktı. Sen de başka ihtimallerden bahsederek ve PKK'nın yaptığını yazmamak suretiyle bunu gizleyenlerden birisin! Dolayısıyla PKK'yı kullanan ABD'ye hatta küreselci Biden'a hizmet ediyorsun!"

Her şeyi bildiğini zanneden bu kişilerden biri önce mesajla, sonra da telefonla bu deli saçması yaklaşımını anlatmaya çalıştı! Cevap vermeseniz, "sükût ikrardan gelir" diyecek!

***

Dale Carnegie, "Haksız eleştiri çoğunlukla biçim değiştirmiş övgüdür" demiş. Ve Cengiz Aytmatov "Kendi ayıbını örtmek isteyen, başkalarının yüzüne kara çalar, gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır" diyerek noktayı koyar… (Bu not, Sermin Kandaz paylaşımıdır.)

"Konu ile ilgili İçişleri Bakanlığı bir açıklama yapmış mı?" diye soruyorsunuz, "Onlar da gizliyor" diye cevap veriyor! Hatta istihbaratı da suçluyor. Yani iyice saçmalıyor... "Yunanistan, İtalya, ABD ve Rusya ormanlarını, Sibirya'daki Yakutistan bölgesini de PKK mı yaktı?" diye soruyorsunuz? "İtalya'daki, yangınlarda insan parmağı olduğu açıklandı..." diyor. Ya diğerleri? Kem küm, cevap yok! Telefonu kapatmasını istedim...

PKK'nın ormanları........

© Yeniçağ


Get it on Google Play