We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Noradunkyan politikaları!

305 274 139
11.08.2021

Hani elma ağacına armut dalı aşılarsınız da hem elma hem armut verir ya, Türkiye'ye de Suriyeli ve Afganistanlı aşısı yapılıyor. Böylece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ulus devlet olma niteliği fiilen ortadan kaldırılıyor.

Bu nüfus aşılamasına karşı mücadele veren Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Sinan Ogan'ı suçlayanlar, Türkiye'ye uygulanan nüfus aşısını onaylamış, yani küresel projeye hizmet etmiş oluyor.

Projeyi, son olarak Fatih Altaylı, çok net bir şekilde ifade etti:

"Göçmenliği veya geçici koruma altında olma statüsünü çoktan geride bırakmış ve çok açık bir 'İşgal Ordusu' haline gelmiş olan bu göç sorunu artık Türkiye'nin 'beka' meselesidir.

Ülkemize, vatanımıza karşı çok açık biçimde Mehmet Akif'in sözleri ile 'Hayasızca akın' var. Ve bu akın giderek daha net ortaya çıkıyor ki, bir yabancı plan program. ABD'nin yönlendirdiği Afganları, İran kendi sınırından alıp Türkiye sınırına bırakıyor. Yine ABD'nin yönlendirmesi ile Suriye'nin kuzeyinde bir 'tehcir' uygulanarak burada bir etnik temizlik yapılıyor ve buradan süpürülen gruplar Türkiye'ye yığılıyor. Bu, en aptalın bile görebileceği kadar net bir plan. Bunun Türkiye'ye karşı planlanmış bir sivil saldırı olduğu ve Türkiye'yi orta vadede bitirmeye yönelik olduğunu görmemek için aptal........

© Yeniçağ


Get it on Google Play