We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

mRNA mucidi: Aşı politikası, kötü bilimdir!

318 299 199
19.08.2021

mRNA aşılarının mucidi Dr. Robert Malone, Trump'ın ekibinden Peter Navarro ile birlikte, Washington Times gazetesinde ortak bir makaleye imza attı ve Biden'ın uyguladığı aşı stratejisini inceledi.

Makalede, "Biden yönetiminin evrenselleştirmeye çalıştığı aşılama stratejisi kötü bilimdir. Bu strateji, kesin olarak yarardan çok zarara yol açacaktır. Ayrıca tüm halk sağlığı sistemine olan inancı sarsacaktır." denildikten sonra Biden'ın stratejisinin dört kusurlu varsayıma dayandığı ifade edildi.

***

"Birinci kusurlu varsayım, evrensel aşılamanın, ülke ve dünya genelinde sürü bağışıklığı sağlayarak virüsü ortadan kaldırabileceği ve ekonomik iyileşmeyi güvence altına alabileceğidir.

Halbuki virüs artık dünya nüfusuna o kadar derinden yerleşmiştir ki çocuk felci ve çiçek hastalığının aksine, artık ortadan kaldırılamaz. Grip gibi muhtemelen sürekli olarak dolaşacaktır.

İkinci kusurlu varsayım, aşıların (neredeyse) mükemmel derecede etkili olduğudur. Ancak şu anda mevcut aşılarımız büyük oranda sızdırıyor! Hastalık Kontrol Merkezi'nin bir slayt gösterisinde ortaya koyduğu gibi katı maske uyumu ile birlikte mevcut sızdıran aşıların yüzde 100 uygulanması bile son derece........

© Yeniçağ


Get it on Google Play