We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Dr. Brun, ''Deneysel genetik aşıları, hayvana bile enjekte etmem!''

344 779 164
09.08.2021

Türkiye orman yangınlarıyla boğuşurken, Biden-Erdoğan görüşmesinde kararlaştırıldığı anlaşılan, Afganistan'da ABD için çalışan askerlerin Türkiye'ye gönderilmesi operasyonu devam ediyor!

ABD ilaç şirketlerinin sözcülüğünü üstlenenler ise fırsattan istifade insanın genetik yapısını ebediyen değiştiren sıvıların 12 yaşına kadar herkese uygulanması için medya kampanyası başlattı. Bazı sanatçıları da bu işe alet ediyorlar!

Bir diğer gelişme de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Aşı işini bizim belediyelerimize versinler biz halledelim" tarzında konuşması!

Bütün bu süreçler birbiriyle ilişkilidir. Bu sebeple hepsinin birlikte değerlendirilmesi gerekir.

CHP içinde daha pandemi ilan edilmeden, aşıların zorunlu hale getirilmesi için yasa teklifi sunanlar var! Kılıçdaroğlu, bunlara veya benzerlerine danışarak karar alıyorsa, kendisine de Türkiye'ye de yazık eder.

***

Türkiye'deki milyonlarca Suriyeliden tek bir kişinin dahi koronadan hastaneye kaldırıldığına dair bir kayıt yok. Aşı da olmuyorlar. Onlardan ve yine milyonlarca turistten karekod (HES kodu) göstermeleri istenmiyor! Afganistan'da ABD iş birlikçisi ordunun askerleri ise Türkiye'ye akın........

© Yeniçağ


Get it on Google Play