We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bütün iletişim araçları Hitler'in emrindeydi ama...

296 65 70
14.09.2021

Bütün dünya, Bill Gates'in "aşı"larla ilgili görüşlerini uyguluyor! Adam bir bilgisayar programcısı... Virüs ve antivirüs programı yazmak konusunda da uzman! Zaten yıllardır hem virüsü üretiyor hem de antivirüsü!

Ayrıldığı eşiyle birlikte kurmuş olduğu vakıf üzerinden ise sağlık alanına el atarak yine virüsler için antivirüs yani aşı geliştirdiği söylenen ilaç şirketlerine toplamda 2 milyar Dolar civarında destek sağladı.

Sistem aynı! Tabii insan sağlığı üzerinde etkili olan virüsün Çin'de mi yoksa ABD'de mi geliştirildiği konusu tartışmalı. Yalnız, ABD'de pandemi politikalarını yöneten Anthony Stephen Fauci'nin Vuhan'daki araştırmalara kaynak sağladığı biliniyor.

***

Bill Gates, Nisan ayında Sky News'e verdiği bir röportajda, COVID-19 aşısının "sürekli olarak kullanıma sunulması sayesinde" 2022'nin sonuna kadar dünyanın tamamen normale dönebileceğini söylemişti.

Bill Gates'in 2020'nin Aralık ayında bahsettiği aşı denilen sıvılar çıktı ve şimdilik dört doza kadar uygulanıyor ama tedavide kullanılan ilaçların fayda yerine zarar verdiğini artık herkes kabul ediyor. Öyle ki bazılarını kullanımını durdurdular. Favipiravir'i ise ilk gün 16 hap olmak üzere en yoğun dozda kullanan ülke Türkiye! Bu uygulama, hangi bilimsel veriye dayanarak........

© Yeniçağ


Get it on Google Play