We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

ABD'ye tutunan işte böyle savrulur!

351 241 255
17.08.2021

Kabil havaalanında uçuş için pistte hareket halinde olan Amerikan uçağına tutunmaya çalışan, kullanılmış Afgan vatandaşlarının nasıl savrulduğunu gördünüz değil mi? İşte ABD politikalarına tutunmanın sonu böyledir!

ABD üzerinden dünyaya dayatılan bütün politikaların sonu, hüsranla bitmiştir. Bu itibarla, ABD'nin Dünya Sağlık Örgütü ve kendi sağlık kuruluşları üzerinden insanlığa dayattığı sözde bilimsel kararlar, pandemi ilanı, testler ve deney sıvıları da o kadar güvenilmezdir!

***

Türkiye'de Sağlık Bakanlığı iki doz Çin sıvısı uluslararası uçuşlarda kabul edilmediği için iki doz da Amerikan sıvısı için karar aldı. Bu işin sonu yok… Bu sıvıları, nüfusu azaltmak için kullanacaklarını, beş yıl öncesinden, 10 yıl öncesinden söylediler ama bütün dünyada insanların çoğunluğu, maça, okula veya veya yurt dışına gidebilmek için o sıvıları kana kana içmeye koşuyor! Tıpkı Amerikan uçağının peşinden koşan Afganlar gibi!

Bakırdan 200 kat iletken olduğu bilinen grafen içerikli sıvıların hangi hastalıklara yol açacağını rapor haline getirdiler ama saklıyorlar. Fakat Av. Ahmet Yıldız'ın paylaştığı gibi "O sıvıların onayını veren Amerikan Gıda ve İlaç Denetleme Kurumu'nun, 22........

© Yeniçağ


Get it on Google Play