We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

24 saat yalan söylüyorlar ki...

369 151 86
20.09.2021

Hitler'in propaganda bakanı Göebbels, "Herhangi bir propagandanın gerçek ya da yalan olduğunu o propagandanın kaynağı belirler. Propagandada kullanılan yalanlar ne kadar büyük olursa insanların onlara inanması kolaylaşır, yalanın etkisi artar. Halkın zihni her zaman sıcak tutulmalıdır, soğumasına ve işlerin olağan akışına dönmesine izin verilmemelidir." demişti.

Günümüzde bütün insanlığa yalanlar söyleniyor ve zihinler, sahte verilerle, yalan haberlerle günün 24 saati sıcak tutuluyor ki inanmaya devam etsin!

***

İkiz Kuleler'e yönelik saldırıdan sonra dünya kamuoyu, Afganistan'ın işgaline de yalanlarla hazırlanmıştı. ABD, saldırıdan El Kaide'yi sorumlu tutmuştu, hala da tutuyor ama insanlar, El Kaide'nin ABD tarafından kullanılan bir örgüt veya Mahir Kaynak'ın tespitiyle "marka" olduğunu o zamanlar bilmiyordu, şimdi bile bu tespite "komplo teorisi" deniliyor.

Irak işgali için gerekçe gösterilen "kimyasal silah üretiyorlar" iddiasının ise yalan olduğu yıllar sonra açıklandı!

Dünyadaki bütün radikalleri IŞİD adı altında Suriye'de toplayarak ülkeyi kan gölüne çevirdiler. Bu sırada Türkiye'de seçmenin bir kısmı, "Yeni Osmanlı'yı kuruyoruz" diye, "Emevi Camii'nde namaz kılacağız" diye uyutuldu!

Son........

© Yeniçağ


Get it on Google Play