We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

''Covid sıvıları, askeri sır ise yasak silâhtır!''

213 315 44
24.06.2022

Gazeteci-yazar Birgül Göker Perdisa, İnternet gazetesi Yeni Posta için dünya nanopatoloji uzmanı İtalyan bilim insanları Stefano Montanari ve eşi Antonietta Gatti ile röportaj yaptı. Tamamını Yeni Posta'da okuyabilirsiniz. Montanari'nin, Perdisa'nın sorularına verdiği cevaplar özetle şöyle:

-İşleri kolaylaşsın diye "aşı" adını verdikleri şey, aslında gen tedavisi yapan bir ilaçtır. Aşıda olması gereken nitelikler yani patojenler bu sıvıda yok.

-İşin aslı şu: Bundan birkaç on yıl önce, Amerikan hükümeti Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi FDA'ya artık çalışmaları için para veremeyeceklerini, başlarının çaresine bakmalarını söyledi. Böyle olunca, ilaç firmaları, ürettikleri ilaçları denetlemekle yükümlü FDA'nın patronu oldu. Şimdi patron ne isterse FDA onu yapıyor.

-Avrupa'da da ilaç kontrol kurumlarını kontrol ediyorlar. Tıp dergileri ile gazetelerini de yıllardır fonluyorlar. Bu gazete ve dergilerde yayımlanan neredeyse tüm araştırmalar aslında yalan. Tabii bu işin devamı da tıp okulları... Tıp okullarında kürsüleri kurup fonluyorlar, kendi adamlarını profesör olarak buralara yerleştiriyorlar. Öğrenci bu yerleştirilmiş profesörlerin saçmalıklarını ezberleyip........

© Yeniçağ


Get it on Google Play