We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İhanetten kalan sorular

2 0 0
24.06.2022

15 Temmuz gecesi, FETÖ'nün tasmasını elinde tutanların hain planları uygulamaya kondu. Alçak darbe girişimi, milletin imanlı göğsünde durduruldu. İki yüz kırk kadar şehit verdik, binlerle ifade edilen gazimiz var. Ancak bu millet, ihanete de uğrasa, can da vereceğini bilse, vatanını kimseye teslim etmeyeceğini en net şekilde gösterdi. Tankların önünde duranı, uçaklar kalkmasın diye mahsulünü yakanı, kamyonuyla yol keseni… Sayısız destan yazdı millet.

Şehitlerimizin kahramanlıkları ise, bize Çanakkale'yi yaşattı. Hepimiz, böyle asil evlatları olan bir milletin mensubu olduğumuz için Rabbimize ne kadar şükretsek, ne kadar hamd etsek az. Hain ve darbeci general bozuntusu FETÖ'cü Semih Terzi'yi alnının ortasından vuran, beraberindekiler arasından 7-8 haini de yere seren, şehid olduğunda vücudundan 30'dan ziyade mermi çıkan Kıdemli Astsubay Ömer Halisdemir'i, şehidimizi asla unutmayacağız. Asırlar geçti, bu millet hala sinesinden Ulubatlı Hasan'lar çıkarıyor, elhamdülillah.

Hainlerin sahnelediği işgal girişimi şimdilik püskürtüldü. Şimdilik diyorum, çünkü hala ellerinde bazı araçlar mevcut ve yeniden........

© Yeni Söz


Get it on Google Play