We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Arefe günlerinin heyecanı ve telâşı, bayram günlerinin sevinci ve coşkusu…

157 105 0
19.07.2021

Bayramlarımızı da zehir ettiler emperyalistler! İnsanlığın başına bela ettikleri virüs belasıyla asıl kendilerinin virüs olduklarını, belâ olduklarını gösterdiler!

Bütün dünyayı iki yıldır korona hapishanesine tıkadılar! Koyun gibi güdüyorlar hepimizi! Bütün insanlığın insanî bağlarını, birbirleriyle kurdukları ilişki ve irtibatları kopardılar!

DÜNYAYI KOYUN GİBİ GÜDÜYORLAR!

Virüs’ün Çin’de bir laboratuvarda kimyasal olarak üretildiği açıklandı İngiltere’deki bilim adamları tarafından.

O gün bugündür, içimde bir kurt vardı; bu korona denen virüs, insanlığı hizaya sokmak, koyun gibi gütmek, köleleştirmek için yapay olarak icat edilmiş bir silah mı acaba, diye sorup duruyordum kendi kendime zaten. Adına ne dersek diyelim, yaşadığımız, virüs üzerinden, korona üzerinden biyolojik ve kimyasal bir savaş.

“İnsanlar ölüyor ama”, diye itiraz edecek olanlara, verilecek tek cevap var: Umurlarında değil bu emperyalistlerin! Kaldı ki, dertlerinde biri de bu: Dünya nüfusunu kırdırmak! Ama bu arada ceplerini doldurmak!

Bilim adamları denen -anarşist ve cins bilim felsefecisi Paul Feyerabend’in yerinde tanımlamasıyla- “dokunulmaz kutsal inekler” aracılığıyla yapmak bunu ne kadar ürperticidir değil mi: İlaç savaşlarını o en parlak bilim adamlarını kullanarak sürdürüyorlar değil mi? Nasıl bir kapitalizm, nasıl bir iğrençlik ve sömürü çarkı dönüyor bir bilseniz, yazsam haftalar sürer ve küçük dilinizi yutarsınız!

Ben burada insanlığın kökünü kazıma, ilaç şirketlerinin kârlarına kâr katma savaşlarında kullandıkları o en parlak bilim adamlarına “kutsal inek” dedim diye saldıracak........

© Yeni Şafak


Get it on Google Play