Çok ilginç bir seçime doğru gidiyoruz. Bundan önceki bütün seçimlerden hemen ayırt edilebilecek özelliklere sahip, ilginç bir seçim. İlginçlik bunun neresinde? Zaten her seçim kendi dinamikleri, toplumsal bağlamı, rekabet eden aktörleri, seçim kampanyaları ve söylemleri itibariyle kendine özgü bir ilginçliğe sahip değil midir? diyebilirsiniz.

Bir başka toplantıda TCG Anadolu gemisinin Deniz Kuvvetlerine teslimi yapılıyor.

Başka bir gün Türkiye’nin metre altı çözünürlüğe sahip yerli ve milli ilk gözlem uydusu İMECE 15 Nisan’da uzaya fırlatıldı..

Bütün bunlar tabii ki 20 yıldır istikrarla devam eden bir hükümet icraatlarının birikimiyle ortaya çıkmış ve neticede millete mal olan kazanımlar.

Bu seçim kampanyasında Erdoğan’ın işinin sadece laftan ibaret olmadığını göstermesinin çok doğrudan bir yolu ama bir seçim kampanyası için kuşkusuz çok özgün, pek denenmemiş ve tekrarlaması zor bir yol.

QOSHE - İlginç bir seçim kampanyası - Yasin Aktay
menu_open
Columnists Actual . Favourites . Archive
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İlginç bir seçim kampanyası

54 4
26.04.2023

Çok ilginç bir seçime doğru gidiyoruz. Bundan önceki bütün seçimlerden hemen ayırt edilebilecek özelliklere sahip, ilginç bir seçim. İlginçlik bunun neresinde? Zaten her seçim kendi dinamikleri, toplumsal bağlamı, rekabet eden aktörleri, seçim kampanyaları ve söylemleri itibariyle kendine özgü bir ilginçliğe........

© Yeni Şafak


Get it on Google Play