We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yemezler!

66 0 0
09.11.2018

Neymiş, neymiş? ABD, terör örgütü PKK’nın üç yöneticisi Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran Kalkan’ın başlarına 12 milyon dolar ödül koymuş!

-Bunun adı, aklımıza hakaret etmektir.

Göz boyamaya yönelik işbu “göstermelik” ödül koyma atraksiyonu, yeni bir oyalama taktiğidir. Zerre kadar samimiyeti yoktur. Psikolojik savaş kapsamında icra edilen bir gösteridir, numaradır. Dahası, tezgâhtır.

PKK’nın derin patronu olan Haydut Devlet ABD, uzun yıllardır bu terör örgütü yöneticilerini Türkiye’ye saldırtıyor. PKK, tepeden tırnağa Sam Amca’sına ait ve kanlı saldırılarını Washington’ın emir komutası altında gerçekleştiriyor.

Zaten ellerinde olan, “elemanları” konumundaki, dahası “tepe tepe kullandıkları” terörist elebaşıları için güya “ödül koyup” aslında bizlerle alay ediyorlar!

Amerikan Devleti sözcülerinin “Türkiye’nin PKK ile mücadelesine destek verdikleri” yolundaki “gelmiş, geçmiş yahut şimdiki” bütün açıklamaları; aşağılık bir yalandan ibarettir ve “düzenbazlık” eseridir.

BUNLARI UNUTMADIK

Mesela, 2007 sonunda; ABD PKK’ya karşı Türkiye ile “anlık istihbarat paylaşımında” bulunacağına söz vermişti!

Buna mukabil; 3 Ocak 2008 tarihinde PKK’nın Diyarbakır’daki askeri servis aracına yönelik bombalı saldırısında, “ABD’nin PKK terör örgütüyle istihbarat paylaşımı........

© Yeni Şafak