We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Sarı Kovboy’un başrolde oynadığı “Vahşi Batı” dizisinin son bölümünde neler oldu?

57 10 0
09.08.2019

Vahşi Batı’daki “Beyaz-Irkçı” katiller, Sarı Kovboy’un ektiklerini “biçmeye” devam ediyor: ABD’de geçen hafta sonu üç farklı eyalette gerçekleştirilen silahlı saldırılar sonucu toplam 29 kişi hayatını kaybetmişti.

Başkan Trump, saldırganları cesaretlendiren, nefret ortamı meydana getiren konuşmaları nedeniyle birbiri ardına eleştiri oklarına hedef oluyor.

Mesela, Demokratların Başkan “aday adaylarından” Bernie Sanders, Donald Trump’a “Irkçı, nefret dolu, göçmen karşıtı söyleminize son verin!” diye seslendi!

Sarı Kovboy Trump, geçen ay bir mitingde yaptığı konuşmada; Temsilciler Meclisi’nin dört kadın üyesi olan Somali kökenli Ilhan Omar, Filistin kökenli Rashida Tlaib, Porto Rico kökenli Alexandria Ocasio-Cortez ve siyahi Ayanna Pressley’i “Geldiğiniz yere dönün!” diyerek hedef almıştı…

Mitingdeki fanatikler de “Onları geri gönder!” diye bağırmıştı.

BAKIN, ŞU KONUŞANA

Şayet…

Büyük tepki çeken “işbu skandal çağrısına” uygun davranması, mevzu bahis olsaydı; en başta “Başkan’ın kendisi ve ailesinin” ABD’yi terk etmesi gerekecekti!

“Modern zamanların en keskin göçmen aleyhtarı ABD Başkanı” olarak anılan Trump’ın dedesi/ babası Alman kökenli, annesi de İskoç kökenli…

First Lady Melania ise ABD’ye ilk kez 1996’da gelen ve Trump ile evlendikten sonra ABD vatandaşı olan bir Sloven…

Sarı Kovboy’un ilk eşi ve üç yetişkin çocuğunun........

© Yeni Şafak