We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kaşıkçı, Kushner, Kashiwagi!

65 0 0
21.11.2018

Donald Trump mı; Kushner’ından yakalanmış vaziyette! Cemal Kaşıkçı’nın da yer aldığı “İnfaz Edilecek Suudi’lerin Listesi”ni hazırlatıp CIA’e veren şahsın, Trump’ın Yahudi damadı Jared Kushner olduğu kesindir. Cemal Kaşıkçı’yı katletme planını yapan CIA, dehşetengiz cinayeti “Suudi Hanedanı’nda konuşlanmış” ABD’ye çalışan İnfaz Timi’ne uygulattı.

Başkan Trump, hunharca katledilen Suudi gazeteci Kaşıkçı’nın acı çektiği ses kayıtlarını dinlemek istemiyor!

Kuvvetle muhtemeldir ki; zamanında “dünyadaki en büyük beş kumarbazdan biri” olarak anılan Japon inşaatçı Akio Kashiwagi’nin, 3 Ocak 1992 tarihinde ‘saray yavrusu’ evinde “Samuray Kılıcı ile 150 parçaya ayrılmak suretiyle katledilmesi” olayını ise hatırlamak dahi istemiyordur!

TRUMP, NEREDEN KOŞTU?

“Favori Başkanı” Kovboy Ronald Reagan’ın Beyaz Saray’a yerleştiği sene; Üçkâğıtçı Donald, “kumarhane” işine girmişti…

Donald Trump “The Art of the Deal” adlı kitabında, 1981’de kumarhane sahipliği lisansı için başvurduğunda New Jersey Başsavcısı’nı “geçmişinin sınırlı araştırılması” için nasıl ikna ettiğini anlatırken böbürleniyordu! (Sayfa: 210)

Gazeteci David Cay Johnstone, “Trump’ın Varoluşu” isimli kitabında; on sene sonrasında (1991’de) Donald Trump’ın “gangsterler, çete işbirlikçileri ve üçkâğıtçılarla ilişkisi iyice belirginleştiğinde” mevzubahis anlaşmanın “eyalet yetkililerini utandıracak hale geldiğini” yazmıştır. (Bal Yayınları, Sayfa: 73)

Donald Trump, Trenton’daki eyalet ofisine gitmek yerine New Jersey Başsavcısı John Degnan’dan “ayağına gelmesini” istemişti! Degnan’ı iş ilişkilerine yönelik uzun bir soruşturmaya gerek olmadığı ve kendisinin........

© Yeni Şafak