We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Gladyo’nun yolları, büklüm büklüm kolları!

114 17 28
11.09.2020

Yirmi Sekiz Şubat’ın işaret fişeği olarak iki sahte şeyhe sahne aldırılmıştı. Beş hafta kadar sonra; Gladyo’nun Baronları, emirlerindeki generallere Sincan’da tankları yürüttürdüler.

“Bu ülkede tankları yürütmek için dört tane ev verdim” diyen Baron İzhak Alaton’du, mesela:

Hani şu, Fetullah’ı Yahudi lobisiyle buluşturan işadamı!

Müslüm ile Fadime’ye cürmümeşhut hesabı “Kurgusal Baskın” olayını; Paralel polisler, Hanefi Hunter’ın organizasyonuyla gerçekleştirmişti.

Fadime’yi Müslüm’e gönderen ise Ali Kalkancı idi. Yıllar sonra 2009’da, yine bir 28 Şubat günü uyuşturucudan tutuklanmıştı.

Kalkancı’sı, Müslüm’ü, Fadime’si; 28 Şubat darbesi sürecinde, Baronsal Gladyo’nun hedefleri doğrultusunda “istihdam edilen oyuncular” idi.

DÜNDEN BUGÜNE

Son günlerde yine bir “Çakma Şeyh” sahneye çıkarıldı:

Üstelik bu defa karşımızdaki 12 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu için 40 yıla kadar hapsi istenen tam teşekküllü bir sapık!

Hedefte ise “Dindarlara güvenin zedelenmesi hatta yok edilmesi” var.

15 Temmuz gecesi, etrafındakilere “Sokağa çıkmayın” talimatı veren Sahte Şeyh Şağban’ın “Almanya Bağlantıları” ayrıca dikkat çekiyor…

“Kont” denilen Prof. Dr. Lippe ile “sarmaş dolaş” resimleri var: 2019’da hayatını kaybeden Lippe, Almanya’daki “Dinler ve Kültürler arası Diyalog” toplantılarının organizatörüydü.

Berlin’deki işbu toplantılara katılan........

© Yeni Şafak


Get it on Google Play