We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bayram sabahı, İsrail faşizmi…

47 9 0
13.08.2019

Fetullah’ın baş tacı yaptığı Terör Devleti İsrail, bayram sabahı Mescid-i Aksa’ya saldırdı: İşgal güçleri, Kurban Bayramı’nın ilk gününde 37 Filistinliyi yaraladı. Kahpe İsrail’in kahpe polisleri, yere düşen kadınları tekmeledi.

“Medeni!” Batılı devletlerin; İsrail’in Filistinlilere yaptığı sistematik zulümden dolayı “mutlu” olduklarına hiç kuşku yoktur: Sadist, Faşist ve Katil İsrail’in her bir saldırısını sessizce ve “ellerini ovuşturarak” izliyorlar.

İslam ülkelerinin süre gelen sessizliğinden “cesaret almaya” devam eden İsrail ise zulmün dozunu artırıyor.

KURBAN BAYRAMI’NA SALDIRI

Hollanda’daki ırkçı ‘Özgürlük(!) Partisi’nin başındaki Geert Wilders’in, twitter hesabından Kurban Bayramı’na dair paylaşımını da not edelim:

“İslam Düşmanı” Wilders; “Uluslarımız, hayvanlara yapılan bu zulmü ve barbarlık gününü yasaklamalı ve yasa dışı ilan etmelidir” diyerek bir kez daha kudurmuş!

Wilders Kahpesi, daha evvel de seçim bildirgesinde “Kur’an’ı yasaklamayı ve de camileri kapatmayı” vaat etmişti!

Hollanda Parlamentosu’ndaki bir özel oturumda; 15 Temmuz için “Türkiye’deki darbe girişimi ne yazık ki başarılı olamadı!” diye konuşan da bu Wilders idi!

*

FETÖ’nün Hollanda’daki siyasi destekçileri mi?

-Kendilerini “İslam’la savaşmaya” adamış; üstüne “Türkiye’deki askeri darbe kalkışmasından” fal tutan ve “demokrasi........

© Yeni Şafak