We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

“Komplo Teorisi” mi, demiştiniz? Buyurun…

95 17 0
11.09.2019

Fırıldak Sarı Kovboy, “Taliban ile barış görüşmelerinin durdurulduğunu” Twitter’dan duyurdu! Haydut Devlet’in Başkanı, Afganistan Cumhurbaşkanı ile bazı Taliban liderlerinin Camp David’de yapmaları öngörülen gizli görüşmeleri iptal etti.

Trump, bir ABD askerinin de aralarında bulunduğu on iki kişinin öldürüldüğü saldırıyı gerekçe gösterdi…

Buna mukabil; Taliban Sözcüsü “Görüşmeleri iptal ettikleri için, Amerikalılar başka herkesten daha fazla acı çekecek” dedi!

Haydut Devlet’in Dışişleri Bakanı Pompeo ise “Barış müzakerelerinin şu an için bittiğini” söylüyor:

Dikkat: “Şu an için!”

Bu satırları, Kurgusal 11 Eylül’ün 18. Yıldönümünde yazıyoruz!

Haydut ABD Devleti, 11 Eylül 2001’deki saldırıları gerekçe göstererek Afganistan’a çökmüştü: Aradan geçen bu 18 yılda Afganistan’a (Taliban’a) diş geçiremeyen bir Amerikan Devleti’nden bahsediyoruz!

GÜÇ GÖSTERİSİ

Kısa süre önce, Beyaz Saray’daki Sarı Kovboy “Eğer Afganistan’da savaşmak isteseydik, bu savaşı bir haftada kazanırdık. Ama 10 milyon kişiyi öldürmek istemiyorum” diye konuşmuştu!

Afganistan’da 18 yıldır savaştığı halde “halen daha kazanamayan” üstelik “Yok etmek istediği Taliban’la barış müzakereleri masasını bir kurup bir bozan” ABD, “Biz buhaltı neden yedik?” konumunda debeleniyor!

Şatafatlı “Süper Güç” kıyafeti Afganistan’da lime lime olmuş halde iken; halen daha büyük bir pişkinlikle “GüçGösterisi” yapmayı sürdürüyorlar…

“İnsancıl Başkan!” ayaklarına yatıp 10 milyon kişiyi öldürmek istemedikleri” hikâyesini anlatan işbu Fırıldak Sarı Kovboy’un KANLA BESLENEN ABD’si; 2001’den bu tarafa Afganistan’da ÜÇ BUÇUK MİLYON insanı kasten........

© Yeni Şafak