We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Haklıyız, kazanacağız!

133 109 35
02.07.2022

Sevgili dostum Ersin Çelik’in koordinasyonunda Yeni Şafak internet tayfasının ürettiği ve üç gün içerisinde youtube izlenmesi 300 bine dayanan “Eşcinsellik doğuştandır yalanı nasıl ortaya çıktı?” isimli işi izlediniz mi bilmem? İzlemediyseniz, mutlaka ama mutlaka izlemenizi öneririm. Şefika Nur Çifçi kardeşimiz, neredeyse bir terör örgütü haline gelen “eşcinsel lobisi”nin bütün yalanlarını uzmanlar eşliğinde birer birer çürütüyor. Tabiri caizse ipliklerini pazara çıkarıyor.

Diğer yandan T24 isimli sitenin Ersin Çelik’i doğrudan hedef gösteren yayınına Ersin’in “evet, hedef aldım” diyerek cesaretle cevap vermesini de çok ama çok önemli buluyorum. Küresel sermayeden korkan küresel sermaye gibi leş olsun icabında.

Bu konuda daha önce epey kalem oynatmış, fikirlerini beyan etmiş biriyim. Tekrar etmek gibi olacak ama tekrarda da bereket vardır.

Öncelikle şudur: Eşcinsel insan, eşcinselliği yaygınlaştırma faaliyetleri ve küresel sermayenin nüfus planlaması ile tüketim çılgınlığı bakımından canhıraş şekilde desteklediği “eşcinsel lobisi”, asla birbirine karıştırılmaması gereken 3 şeydir bana kalırsa.

Biz Müslümanlar için eşcinsel insan günahkârdır ve sapkınlık içerisindedir. Burada üzerimize düşen yegâne vazife, o insanın bu sapkın günahkârlıktan kurtulması için bütünüyle meşru yollarla uğraş vermektir. Onarım terapilerinin desteklenmesinden tutunuz da bilgilendirici kampanyalara, tebliğ faaliyetlerinden tutunuz da argüman yaygınlaştırma çalışmalarına kadar yapılacak her iş bu kapsamdadır.

“Günahkârdan değil günahtan nefret etme” ilkesi,........

© Yeni Şafak


Get it on Google Play