We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Suikastlar, puslu havalar.. Ekrem İmamoğlu üzerinden nasıl bir kurgu pazarlanıyor?

284 48 112
04.12.2020

Bütün seçenekleri masaya sürdüler. En tehlikeli senaryoları “normalleştiriyor”, en hayali senaryoyu somutlaştırıyor, bugüne kadar denediklerini tekrarlamak, denemediklerini de uygulamak istiyorlar.

Zihinsel bir operasyon yürütüyorlar. Kitlesel bir çalışma, algı, kamuoyu yönetimi sergiliyorlar. Sistematik bir planlama yapılmış ve bunu uygulamaya çalışıyorlar.

Yalanla gerçeğin birbirinden ayırt edilemediği bir çağda yaşadığımızın gayet farkındalar. İşte buna yatırım yapıyorlar. Hareket noktalarını burası belirliyor.

Türkiye’de de “Stratejik Etki Ofisi” mi kurdular!

İçerideki siyasi ittifaktan, ortaklıktan çok daha tehlikeli biçimde, psikolojik operasyon, kitlesel manipülasyon yürütüyorlar. İnsanları Türkiye için sevinemez hale getiriyorlar. Dünyada neler olduğuna bakmadan, “Türkiye’de her şeyin kötü olduğuna” dair bir inancı, kanaati sabitliyorlar.

ABD’nin, Irak işgali için kurduğu, sadece yalan haber üretmek için görevlendirilen, yüzbinlerce insanın ölümünü normalleştirme amacı taşıyan “Stratejik Etki Ofisi” gibi çalışıyorlar. Muhtemelen ABD’de, Avrupa başkentlerinden, Türkiye içinde benzer merkezler, örgütler, odaklar oluşturuldu ve bunlar fena halde organize çalışıyor.

15 Temmuz’u yapanlar, Türkiye’yi devirmek için her yolu deneyecektir.

Sadece şunu düşünün: 15 Temmuz’da Türkiye’yi devirmek için açıktan dış müdahale yapanlar başka neler denemez!

15 Temmuz’dan sonra Suriye’de, Libya’da, Irak’ta, Doğu Akdeniz’de, Karabağ’da olağanüstü bir güç yükselişini sahneye koyan Türkiye’yi durdurmak için başka neler denemezler!

Suriye’nin kuzeyinde, Doğu Akdeniz’de, Ege’de Türkiye karşıtı cephe kuranlar, içeride siyasi partilerle terör örgütlerini aynı çatı altında toplayanlar, Türkiye ile savaşlarında başka neler yapmazlar!

D. Akdeniz’de durduramayanlar, ‘içeriden’ durdurmaya çalışıyor.

Türkiye; bir taraftan dünya ile uğraşırken diğer yandan içeride bu odaklarla mücadelede çok........

© Yeni Şafak


Get it on Google Play