We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Süper Lig'e bakış

16 3 16
24.09.2021

Süper Lig, süper sürprizlerle devam ediyor.

Tabi sürpriz olmayan bi dolu olayı da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yaşamaya devam ediyoruz.

Taraftarlar bir hafta tuttuğu takımı şampiyonluğun en büyük adayı görürken diğer hafta yerden yere vuruyor. Hocalar bir hafta kahraman olurken ertesi hafta istifaya davet edilebiliyor.

Takımlara iki farklı bakış açısıyla bakarsak şöyle bir durum çıkıyor ortaya:

BEŞİKTAŞ

- Takımın yerlileri ne yazık ki oldukça yetersiz ve defans hiç güven vermiyor. Bu sebeple çok fazla gol yiyor takım. Ghezzal maaşını katlayınca futbolu unutmaya başladı. Şampiyonlar Ligi'ne kendi evinde mağlubiyetle başlaması da bunların tuzu biberi oldu.

- Pyanic gibi büyük bir yıldız ile birlikte Alex Teixeira gibi önemli transferler takımı şampiyon olduğu geçen yıldan çok daha güçlü hale getirdi. Sergen Yalçın şu anda ligin en formda teknik direktörü. Her ne kadar Şampiyonlar Ligi ilk maçı kaybedilmişse de oynanan oyun diğer maçlar için büyük ümit verdi. Takım üç kulvarda da büyük başarılar elde edecek potansiyelde.

TRABZONSPOR

- Transferler her ne kadar çok sükse yapmışsa da yaşlı bir takım kuruldu ve uzun soluklu Lig maratonunda bu takımın ipi göğüslemesi pek mümkün değil. Alınan beraberlik ve geçen yıldan devam eden, bir gol atıp........

© Yeni Mesaj


Get it on Google Play