We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

'Ekstrem' İmamoğlu

14 5 6
14.10.2021

Başlıktaki 'Ekstrem' kelimesinin yanlış yazıldığını zannetmeyin.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçildikten bu yana İstanbul Belediye Meclisi'nde çoğunluğu elinde bulunduran AK Parti grubunun tüm engellemelerine rağmen 16 milyon İstanbulluya hizmet etmek için bir ekstrem sporcular gibi verdiği mücadeleye bakınca, Ekrem İmamoğlu'na, 'Ekstrem İmamoğlu' dersek yeridir diye düşünüyorum.

Malumunuz aksiyonu, macerası ve tehlikesi diğer branşlara göre daha fazla olan spor dallarına ekstrem sporlar adı veriliyor.

İşte Ekrem İmamoğlu da İstanbul'u kaybetmeyi hâlâ hazmedemeyen Ak Partili üyelerle belediye meclisinde böyle aksiyonlu bir mücadele veriyor.

Ak Partili grup meclise gelen hemen her teklifi sürüncemede bıraktığı, çoğunlukla da reddettiği ifade ediliyor.

Ekrem İmamoğlu'nun ne kadar ekstrem bir başkan olduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eylül 2019'da Beştepe'de belediye başkanlarıyla buluştuğu toplantıda İmamoğlu'nun oturduğu sandalye kırıldığında Erdoğan'ın sandalyeyi göstererek, 'Bak bu israfa girer' sözü üzerine İmamoğlu'nun 'İkincisinde daha sağlam otururum efendim' diyerek, iptal edildikten sonra yenilenen seçimlerden çok daha fazla oy alarak güçlü çıkmasına gönderme yapmasından belliydi.

........

© Yeni Mesaj


Get it on Google Play