We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

FETÖ - 1

12 7 0
18.07.2021

15 Temmuz 2016 milletin zaferi kutlu olsun. Ancak bu bir zafer olduğu gibi ibret alınması elzem olan bir hadisedir. Prof. Dr. Haydar Baş Bey'in 1998 yılından beri bu insanların ajan faaliyeti yürüttüğü uyarısına rağmen asla kulak kabartmamış, hatta duymuş ama duymazlıktan gelmiş insanların ne yazık ki bugün kandırıldığını görüyoruz. Öncelikle Prof. Dr. Haydar Baş Bey'in hakkını teslim etmek ve O'nun bizlere sunduğu çözüm noktalarına acilen gelmek zorundayız.

Bugün bir FETÖ masalı anlatalım diyorum. Biraz tozlu raflara bakalım neler var.

1998 yılı Şubat ayının başları, terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in Vatikan'a ziyaret yapacağı ve Papa ile görüşeceği gündemi ülke basınında dile getiriliyor.

Samanyolu Televizyonu ve Zaman Gazetesi üzerinden İslam Dini'nin bütün ölçülerini yok etmek üzere planlanmış yayınlar yapılıyor. Başörtüsünün teferruat olduğu algısı bizzat Fetullah Gülen tarafından zikrediliyor. Hıristiyan ruhbanlar ile bir araya gelerek diyalog kurmanın bir zaruret olduğu anlatılıyor. Gençlerimize Hıristiyanlık ve Yahudiliğin de hak dinler olduğu yalanı sunularak, ılımlı bir İslam yaratılıyor. Dinler arası diyalog fikriyle yapılan büyük bir misyonerlik faaliyeti hızla hareketine devam ediyor ve insanımıza senin aslın Rum'dur, Ermeni'dir ve sair söylemlerle yaklaşılıyor.

Türk Milleti etnik kökenine bakmadan Hacı Bektaş ile öğrendiği inancı kabul etmiş ve........

© Yeni Mesaj


Get it on Google Play